ارزان واقساطی باچِک وچونه

از سراسر ایران در چِک وچونه ثبت نام کنید و از فروشگاه چک و چونه تا 24 ماه و بدون سقف محدود اقساطی خرید نمایید...

سامانه اعتبارسنجی چِک و چونه پس از احراز شما و در صورت معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام زیر ، ثبت نام شما را تائید و فروشگاه چک و چونه با توجه به تائیدیه بانک مرکزی ، چک ، سفته، چک موردی و یا کسر از حقوق شما را خواهد پذیرفت و شما به راحتی کالا یا خدمت مورد نظر را خریداری و دریافت خواهید نمود.

لطفا برای ادامه روند اعتبارسنجی اطلاعات فیلدهای زیر را با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست دریافت و پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با فروشگاه چک و چونه و یا با مراجعه به سایت فروشگاه چک و چونه و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی ، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید . ضمنا نتایج از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی میگردد لذا خواهشمند است تلفن همراه و ایمیل خود را با دقت وارد نمایید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک خواهد نمود.در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با تلفن 02191094109 تماس حاصل فرمایید.

تذکر1: درصورتیکه قصد خرید بوسیله سفته،چک موردی یا کسر از حقوق را دارید پر کردن فیلد "شماره حساب حقوق یا پس انداز" الزامیست در صورت وارد نکردن اطلاعات مربوط به فیلد مذکور ثبت نام شما رسیدگی نخواهد شد.با معرفی حسابهای دارای گردش و معدل بالاتر از شانس قبولی بیشتری برخوردار خواهید بود.

تذکر2: در صورت خرید بوسیله چک هدف از پر کردن فیلد " شماره حساب حقوق یا پس انداز " این است که کارشناس اعتبارسنجی توان اعتباری حساب مذکور را نیز سنجیده تا در صورتیکه حساب جاری شما به تنهایی دارای حد نصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد درخواست شما نباشد از قدرت حساب پس انداز و یا حقوق شما جهت رسیدن به حدنصاب قبولی استفاده نماید چرا که در بسیاری موارد افراد به جای توقف پول در حساب جاری ، بیشتر در حساب پس انداز گردش ایجاد مینمایند و طبعا علاوه بر دریافت سود معدل بهتری ایجاد میگردد بنابراین با معرفی حسابهای قویتر شانس بیشتری در قبولی ثبت نام خواهید داشت.

تذکر3: در صورت ارائه کسر از حقوق و پذیرش آن توسط چِک وچونه ، هنگام خرید یک برگ سفته نیز از شما دریافت میگردد و بدیهی است پس از پایان اقساط سفته به شما عودت داده میشود. در نظر داشته باشید که در حالت خرید با گواهی کسر از حقوق پردازنده اقساط خود شما هستید و قسط از حقوق شما کسر نمیگردد و اخذ گواهی توسط چِک وچونه تنها جهت تضمین پرداخت قسط توسط شما میباشد

اطلاعات شخصی شما
کد ملی:
نام و نام خانوادگی:
نام پدر:
موبایل:
سال تولد:
جنسیت:
شماره شناسنامه:
ایمیل:
وضعیت تاهل:

مشخصات همسر

نام و نام خانوادگی همسر:
کدملی همسر:
شماره تلفن همسر:

شغل و آدرس

استان:
شهر:
تلفن منزل:
ادرس منزل:
شغل:
نام شرکت یا محل کار:
وضعیت شغلی:
درآمد ماهانه:
تلفن محل کار:
ادرس محل کار:

اطلاعات بانکی

بانک:
شماره حساب جاری دسته چک:
شماره شناسه چک صیاد:
شماره حساب حقوق یا پس انداز:
حدود مبلغ خرید شما:
تاریخ افتتاح حساب:
نوع دسته چک:
نام و کد شعبه: