سیاست حفظ حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی چک و چونه  به نشانی اینترنتی www.checkochooneh.com با در نظر گرفتن قوانین حاکم بر جامعه و سازمان تنظیم مقررات رادیو کشو در تلاش است در حفظ اطلاعات و حریم خصوصی شما عزیزان کوشا باشد.  چک و چونه از شما کاربر گرامی تقاضی دارد در این امر مهم ما را یاری نماید.

  1. جهت عضویت و ورود به سایت حتما از شماره موبایل خود استفاده نمایید
  2. اطلاعات ارسالی محرمانه از طرف فروشگاه که به ادرس ایمیل و شماره تلفن همراهتان ارسال میگردد را در اختیار افراد غیر قرار ندهید.
  3. به هیچ عنوان به ایمیل ها و پیامک های متنی غیر از شماره ها و ایمیل های مندرح شده در این صفحه به دستور العمل های نا معتبر عمل نکنید

شما می توانید بدون ثبت نام در سایت و وارد نمودن اطلاعات شخصیتان، از سایت بازدید کنید .

چک وچونه  تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران به کار بسته و از اطلاعات به دست آمده تنها در جهت رشد و پیشرفت سایت ، سرویس دهی بهتر و پاسخ دهی مناسب استفاده می کند .

اطلاعاتی که چک وچونه جمع آوری می کند :

برخی از اطلاعات کاربران توسط خود آنها و برای مواردی چون ثبت نام در سایت ، خرید ، ثبت نام به عنوان فروشنده خانگی به ما داده می شود .
برخی اطلاعات نیز به طور خودکار و توسط کوکی ها و سیستم کاربر دریافت می شود .

اطلاعاتی که چک و چونه از شما دریافت می کند شامل اطلاعات هویتی، مدارک هویتی و… است .

این اطلاعات به سبب لزوم احراز هویت شما و تکمیل فرایند خرید و … از شما درخواست می شود . این اطلاعات به هیچ وجه به شخص یا نهاد دیگری افشا نمی شود .
هنگام ثبت نام در سایت رمز عبوری برای شما تخصیص داده می شود که باید خود در حفظ آن کوشا باشید ، زیرا با این رمز عبور به بخش های مشخصی از سایت می توانید دسترسی داشته باشید .

با دریافت اطلاعات شما ما از روش های امنیتی سرسختانه برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آنها استفاده خواهیم کرد .